Tooted
Limonaadi ajalugu
AS Tallinna Karastusjoogid ajalugu
AS Viru Joogid ajalugu
AS Valtu Vein ajalugu
Kontakt
Esileht
 

sulfasalazin fachinfo

sulfasalazin generika go sulfasalazin leberwerte

buratino.jpgTere, mina olen Buratino. Te ju tunnete mind? Minust on kirjutatud raamat ja tehtud näidend ja aegajalt käin ma koos oma sõpradega televisioonis teie jaoks saateid tegemas. Nüüd on mul ka oma kodulehekülg ja siin viin ma teid ekskursioonile firmasse, kes toodab minu nime ja pildiga limonaadi.

See firma on AS Tallinna Karastusjoogid. Sa võibolla tead, et AS nime ees tähendab “aktsiaselts” ja see omakorda tähendab, et firma omanikud on aktsionärid. Tallinna Karastusjookide aktsionaärid elavad kõik Eestis ja selle kohta öeldakse, et see firma põhineb Eesti kapitalil. Selline vähe keeruline jutt, vähemalt minu puust pea jaoks.

Igatahes on see üks päris vana firma ja tal on paks punaste nahkkaantega ajalooraamat, mille peal on algusaastaks 1896. Selles raamatus on ka seletatud, kuidas vanasti limonaadi tehti. Kui sind huvitab ajalugu ja põnevad vana aja masinad, siis vaata siin minu kodulehel ajalugude linke.

Tallinna Karastusjoogid on nagu perekond, kus tema ise on ema kellel on kaks tütart: AS Viru Joogid ja AS Valtu Vein. Niimoodi öeldaksegi: emafirma ja kaks tütarfirmat. Tütarfirmad toodavad mitmesuguseid jooke ja ema hoolitseb selle eest, et tütardel kõik korras oleks ja hästi läheks. Ema kannab hoolt ka selle eest, et tütarde toodetud joogid kõik ilusasti poodidesse ja sealt sinuni jõuaksid.

Mina armastan eriti seda tütart, kelle nimi on AS Viru Joogid, sest tema toodabki minu nimega limonaadi Buratino. Seal toodetakse teisi limonaade veel. Lumivalgekesel on ka seal omanimeline jook, nagu minulgi, ja üks huvitav jook on rohelist värvi limonaad Tarhun. Mida veel toodetakse, seda vaata toodete lingi alt.


       
     
AS Tallinna Karastusjoogid, 2007